Logo güç kaynakları

Tarih: 10.03.2022 23:10
Logo güç kaynakları
Küçük. Akıllı. LOGO!Güç. LOGO!8 modülü ile paylaştıkları düz, kademeli profil tasarımına sahip, dünya çapında kanıtlanmış minyatür güç kaynağı ünitelerinin dördüncü nesli, küçük bir alanda yüksek performans sunar.
Akıllı  LOGO!Güç Kaynağı
İster endüstriyel ister bina otomasyonu için olsun, LOGO için dünya çapında milyonlarca kullanılan dördüncü nesil mini güç kaynağı üniteleri! 8 modül ve diğer uygulamalar, daha da küçük bir alanda daha da fazla güç sunar. Her performans çeşidi, 18 mm'lik modüler genişlikle daraltılmıştır. Aynı zamanda, yeni LOGO!Power ailesi esnek montaj, akım izleme, iyileştirilmiş enerji verimliliği ve genişletilmiş sıcaklık aralığı gibi bir dizi ek işlevsellik de sunuyor.
4 A'ya kadar akımlar için mini güç paketi, ...

Akıllı. Akıllı. LOGO!Güç. Yeni nesli keşfedin!

... Örneğin. ışık ve ısıtma kontrolörleri veya bina teknolojisi uygulamalarında veya paketleme makinesi, takım tezgahı, konveyör bant veya ayırma sistemi uygulamalarında erişim kontrol sistemleri için
Mini güç kaynağı ünitelerinin tüm yük aralığında mükemmel verimliliği ve boşta kalma sürelerinde düşük performans kaybı, verimli çalışmayı garanti eder. 1 fazlı şebeke ve DC güç hatlarına bağlantı için geniş aralıklı giriş, geniş çalışma sıcaklığı aralığı, kapsamlı sertifikaların yanı sıra kapasitif yükleri değiştirirken bir performans rezervi, evrensel uygulamayı mümkün kılar.


Düz, kademeli muhafazaları ile güvenilir güç kaynakları, örneğin dağıtım panolarında çok sayıda uygulamaya esnek bir şekilde entegre edilebilir. Ayrıca endüstriyel IoT çözümleri SIMATIC IOT 2000 için akıllı ağ geçidi ile birlikte kullanım için en uygun şekilde eşleştirilirler.

 

Kullanılabilirliği daha da artırmak için LOGO!Power güç kaynağı üniteleri DC UPS, yedeklilik ve seçicilik modülleriyle birleştirilebilir.

 

SITOP güç kaynakları için bir balast ünitesi olarak, SITOP ani akım LOGO! ICL230 sınırlayıcılar, darbe kontrollü güç kaynaklarında olduğu gibi, kondansatör şarjı ile giriş tarafındaki doğrultucu devresinin neden olduğu ani akımları güvenilir bir şekilde azaltır. Bir ani akım sınırlayıcı, bağlı yüklerin hizmet ömrünü de önemli ölçüde uzatabilir.
İlgili Ürünler
Yükleniyor...